Главная » 2022 » Серпень » 24 » Меблі: як відновити з'єднань конструкції
21:07
Меблі: як відновити з'єднань конструкції

меблі Для виробництва сучасних меблів іноді використовується шипове з'єднання деталей, яке, на жаль, з часом стає непридатним, особливо коли сім'я здійснює часті переїзди. Але не станеш викидати щоразу майже нові меблі тільки виходячи з того, що раптово відмовило з'єднання деталей. До того ж відновити з'єднання даної конструкції легко, це можна робити і без розбирання меблів.

Як здійснюється з'єднання конструкцій

Для того, щоб виправити дефекти, які з'явилися в місцях кріплень і з'єднань, заповнюють їх клеєм, після чого щільно стискають, дають підсохнути. Для додаткового зміцнення з'єднання конструкцій використовуються і такі деталі як металеві трикутники або трикутники з фанери.

При цьому старий шар клею видаляється теплою водою або сухою щіткою. Після того, як шипове з'єднання ретельно очищене, його можна склеювати.

Прийом по з'єднанню конструкцій

Якщо виникає така необхідність, то шипи можуть нарощуватися як по довжині, так і по ширині з тієї ж деревини, з якої меблі реставруються. Якщо при цьому шип розтріскався, то його виправляють за допомогою клинів, які вставляються в розколи, що утворилися.

меблі

Якщо шип повністю розколовся і вийшов з ладу, його необхідно замінити новим. При цьому важливо стежити, щоб збігався напрямок волокон деревини як деталі меблів, так і шипа. Не менш легко здійснюється і з'єднання конструкцій, які варто зробити з неодмінним використанням інструменту - гладкої фуги. Так, з'єднання, яке в процесі експлуатації розхиталося, ущільнюється, а якщо зламався гребінь — його знову відтворюють точно з такого ж матеріалу.

Категория: Полезные советы | Просмотров: 2111 | Добавил: biuro | Теги: конструкція, Меблі, З'єднання | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar