Главная » Статьи » Материалы для ремонта и строительства

Газобетонні блоки та їхнє застосування

Порівняно недавно на будівельному ринку з'явився такий матеріал як газоблок, який у порівняно короткі терміни склав серйозну конкуренцію більш традиційним матеріалам. Цей матеріал є каменем штучного походження, всередині якого поступово розподіляються сферичні пори. Діаметр таких пір варіює від 1 до 3 міліметрів. Саме від рівномірності розташування пір залежить міцність газобетону.

Серед основних переваг газобетону хочеться відзначити такі:

  • висока теплоізоляція порівняно із звичайними піноблоками;
  • економія цементу під час виробництва газобетону;
  • простота обробки матеріалу: він легко свердлиться, пиляється та цвяхується.

Однак поряд з усіма перевагами є у газобетона і свої недоліки:

  • наскрізні пори газобетону роблять його менш міцним;
  • структура матеріалу знижує його гідроізоляцію.

Призначені газобетонні блоки для кладки стін та внутрішніх перегородок у приміщеннях, вологість у яких не перевищує 75%. Будівництво будинку з газобетону можливе у будь-яких кліматичних зонах, висота будівель не повинна перевищувати 4 поверхи.

Крім того, газобетонні блоки дозволяють утеплювати холодніші матеріали, наприклад, бетон або цеглу. Головною відмінністю будівель з газобетону є простота монтажу, для якого не потрібні особливі знання. Газобетонні блоки дуже легко ріжуться, пиляються та свердляться. У стінах із газобетону дуже легко прокладається електропроводка.

Пориста структура матеріалу надає йому високої теплоізоляції. У холодну пору року він зберігає у приміщенні тепло, а тепле - не відпускає прохолоду. Крім того, газобетон є дихаючим матеріалом, завдяки чому він контролює вологість у приміщенні, запобігаючи тим самим появі плісняви.

Завдяки своїм великим розмірам та ідеальним формам будівництво за допомогою газобетону проходить дуже швидко. І цим природно скорочуються і трудовитрати. Крім того, газобетон є негорючим матеріалом, здатним захищати конструкцію від вогню протягом кількох годин. Після впливу вогнем будівля залишається практично в незмінному стані.

Враховуючи ідеально рівні форми газобетонних блоків, максимальне відхилення яких може становити лише 1 міліметр, для їхнього укладання використовується спеціальний клейовий розчин, товщина якого не повинна перевищувати 2 міліметри. Розміри, форми та міцність газобетонних блоків залежать від особливостей будівництва.

Категория: Материалы для ремонта и строительства | Добавил: biuro (05-Лют-2023)
Просмотров: 31560 | Теги: газобетонні, блок | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar