Главная » Статьи » Материалы для ремонта и строительства

Лицьова цегла — варіант на всі випадки життя

Лицьова (облицювальна) цегла – незамінний елемент у будівництві. Адже без облицювання неможливо уявити жодну споруду.

Цегла повнотіла лицьова потрібна для забезпечення будівлі надійним захистом від руйнівних зовнішніх факторів. До того ж вона надасть фасаду естетично приємного вигляду.

Хороша профільна лицева цегла стійка до злив і морозу. Її важлива перевага – здатність до самоочищення під час дощів. Цей будматеріал буває кількох типів. Для облицювання застосовується глазурований, фактурний, декоративний, ангобований, колотий та фасонний тип продукту.

До складу облицювального будівельного продукту входить цемент, вапняк та барвник. Технологія виробництва – гіперпресування. Вона полягає у сильному стисканні суміші (тиск до 900 атмосфер). Колір готового продукту може бути будь-яким. Поверх нього можна нанести декоративний малюнок, який не змиється та не вицвіте в процесі експлуатації.

Цегла лицьова керамічна виготовляється з глини або суміші декількох сортів глини. Після закінчення виробництва вона піддається обпалюванню. Купити цеглу лицьову червону необхідно, щоб надійно захистити фасад будівлі.

У цеглу світлу лицьову додається силікатна суміш (пісок і вапно). Вона має гарну звукоізоляцію та низьку теплопровідність.

Цеглу повнотілу лицьову, ціна якої виправдана якістю, можна застосовувати для кладки каміна, димової труби, печі (навіть є спеціальний пічний варіант).

Даний облицювальний матеріал широко застосовується у будівництві. Ним можна облицьовувати не тільки саму будівлю. Він універсально підходить для кладки стін або огорож і використовується при монтажі фундаменту та кладці тротуарів.

Якщо для кладки купити цеглу лицьову жовту, а не сіру зникає необхідність додаткової обробки. Згодом вона не вицвітає. За допомогою такого матеріалу можна зробити стіну, яка не потребує фарбування чи штукатурки. Як і силікатний будматеріал, облицювальний після десятків років виглядатиме як новий. Оздоблення можна виконувати з різнокольорових матеріалів. Таким чином, можна створити на стінах будь-який візерунок або композицію.

Виріб має стандартний розмір. Його вага менша за рахунок спеціальних порожнин, завдяки яким забезпечується хороша теплоізоляція.

Вартість лицьової цегли залежить від типу матеріалів та технології їх обробки. Завдяки особливостям виготовлення виріб без шкоди переносить сильний мороз, відштовхує вологу та інші речовини, що руйнують будівлю.

Облицювальні вироби завжди мають геометричну форму і рівні краї. Їхня поверхня може бути згладженою для облицювання або з рельєфним малюнком для оформлення каміна та фасадів.

Виріб нестандартної форми (напівкруглий, кутовий) ідентифікується як фасонний. Це дуже гарний декоративний елемент.

Категория: Материалы для ремонта и строительства | Добавил: biuro (11-Чер-2023)
Просмотров: 31410 | Теги: лицьова, цегла | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar