Главная » Статьи » Материалы для ремонта и строительства

Мармолеум: що це за покриття для підлоги

мармолеум підлога Мармолеум - це покриття для підлоги, що зовні нагадує лінолеум, але відрізняється тим, що при його виготовленні використовуються тільки натуральні матеріали, які екологічно чисті. Фактично, мармолеум – традиційний вид лінолеуму. Сучасний синтетичний лінолеум — це вже результат різних модифікацій мармолеуму.

Мармолеум виник десь у середині XIX століття, але він і сьогодні дуже популярний, що обумовлено його природним походженням. У нього велика кількість переваг. Наприклад, для обробки підлоги мармолеумом не потрібний спеціальний інструмент. Потрібно лише придбати відповідний клею, і добре зафіксувати за його допомогою матеріал на поверхні підлоги. В результаті поверхня виходить досить монолітною. Також варта уваги і простота догляду за мармолеумом, оскільки він має високу стійкість до побутових засобів для чищення.

Термін служби мармолеуму також досить великий. Він досягає 30-40 років за умов досить інтенсивної експлуатації. Хоча слід мати на увазі, що це покриття може трохи змінити свій колір. Наприклад, сірий і блакитний кольори можуть набути зеленого відтінку, а бежевий стати жовтуватим.

мармолеум підлога

Мармолеум є досить універсальним матеріалом, який можна використовувати не лише у житлових будинках, а й у різних громадських місцях. Особливу затребуваність цей матеріал має там, де існують підвищені вимоги до чистоти та нешкідливості матеріалу: у школах, медичних закладах, дитячих садках та інших.

Категория: Материалы для ремонта и строительства | Добавил: biuro (13-Сер-2022)
Просмотров: 32050 | Теги: мармолеум, Підлога, покриття | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar