Главная » Статьи » Материалы для ремонта и строительства

Нові віяння в дизайні меблів для ванних кімнат

Нові ванні кімнати будуть яскравими, сучасними і творчими. Європа досі задає нові і сильні напрямки в дизайні ванних кімнат, а американські виробники - доповнюють їх цікавими інноваціями.

Пластик - гаряча тенденція, що з'явилася в дизайні високих шаф для ванних кімнат. Коли чуєш слова "пластик" і "шафа" в одному реченні, на думку спадають дешеві коробки. Але це зовсім не так. Нові стилі виконані з екзотичних видів дерева, текстурних матеріалів і цікавих візерунків.

Вертикальні шафи продовжують набирати популярність з ростом популярності мінімалізму або відсутності шафки під раковиною в сучасних ванних кімнатах. Вони зазвичай вбудовані в туалетний столик або під раковину. Іноді дуже високі і не практичні.

Маленькі шафки на піку популярності. В основному вони використовуються в оформленні жіночих кімнат. Часто ними доповнюють дизайн мінімалістського модернізму. Іноді ж це просто прояв реальності маленьких ванних кімнат.

Плаваючі туалетні столики - сильна тенденція сезону. Нерідко їх можна побачити разом з довгими шафами, що відповідають потребам сучасної сім'ї.

Деталі в меблях - тенденція цього року. Цікаві деталі додають свіжий нестандартний вид навіть традиційним шафкам та меблям.

Безкорпусні шафи для ванних і кухонних кімнат все більш і більш популярні. Легше дістатись до збережених речей, також подібна конструкція дозволяє вмістити більше білизни. Одна з рушійних сил такої популярності - поява IKEA в США. Пропозиції європейських дорогих компаній-виробників сучасних високотехнологічних меблів для ванних поступаються IKEA, яка поєднує стиль і доступність. Це тенденція, яку можуть прийняти мільйони.

Вбудовані ручки - актуальна тенденція меблів для ванних кімнат, особливо для сучасних європейських стилів. Виробники додають в свої моделі шафок метал, зазвичай алюміній або сталь. Найдорожча модель зазвичай обладнана довгою ручкою, яка проходить уздовж краю шафки.

Неможливо згадати, коли востаннє можна було зустріти дизайн кухні без невеликих аксесуарів, таких, як висувні ящики. Що ж, такі аксесуари модна тенденція сезону і для ванних кімнат.

Висувні ящики практичні для рушників і туалетного приладдя. Відкидні шафки відмінно підходять для зубної пасти, зубної нитки і зубної щітки, навіть для того, щоб покласти кільце і не дати йому покотитись в злив, поки готуєшся до роботи. Полка на задній частині дверей буде корисна для фена. Місце для зберігання приладів, щоб заховати електробритву і станок для гоління. Багато поличок для косметики. Такі продумані шафи додадуть стільки ж зручності у ванній, як і на кухні.

Аптечки також стали більш функціональними. Нові моделі оснащені вбудованим телевізором, MP3 плеєром і диктофоном; дверцятами, що плавно закриваються, охолодженням, блокування для медикаментів і багатьма іншими речами.

Категория: Материалы для ремонта и строительства | Добавил: biuro (23-Сер-2019)
Просмотров: 35280 | Теги: дизайн, Кімната, Меблі, ванна, віяння | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar