Главная » Статьи » Материалы для ремонта и строительства

Оздоблення зовнішніх стін приватного будинку

оздоблення стіна будинок Оздоблення зовнішніх стін приватного будинку може бути дуже різноманітним. На ринку представлені всілякі технології та матеріали, які несуть у собі не лише естетичну, а й захисну функцію. Одна з таких технологій прийшла до нас із Німеччини і дуже добре зарекомендувала себе. Такою технологією є спосіб обробки під назвою "мокрий фасад". Він використовується в будівництві як одноповерхових, так і багатоповерхових будівель, а технологія застосування полягає в нанесенні кількох шарів, кожен із яких виконує свою функцію.

Базовий шар потрібен для вирівнювання поверхні стін та забезпечення надійного зчеплення між іншими шарами це, як правило, армований клейовий склад. В інших випадках використовують алюмінієвий профіль, який кріплять шурупами до поверхні стін.

Наступний шар є теплоізоляційним. Для цього шару використовують пінополістирольні плити або мінеральну вату, які можна кріпити забивними або дюбелями, що закручуються (довжина дюбеля не повинна бути менше 160 мм), може так само використовуватися рухлива фіксація на шарнірах.

Далі на утеплювачі створюється базовий армуючий шар, який захищатиме фінішну штукатурку від механічних пошкоджень. У вигляді армуючого матеріалу використовують різні види склосіток, такі як панцирні, фасадні або архітектурні.

Далі потрібне нанесення декоративного покриття. Воно призначене для захисту теплоізоляційного шару та надання остаточного зовнішнього вигляду фасаду будівлі. Для цього використовують різноманітні декоративні штукатурки. Вони можуть бути:

  • силіконовими;
  • силікатними;
  • мінеральними.

Також після нанесення фінішного шару при необхідності його можна пофарбувати.

оздоблення стіна будинок

Головною перевагою "мокрого фасаду" є поєднання функцій декорування та теплоізоляції. Також до переваг відноситься функція шумоізоляції, економічність, універсальність технології, збільшення терміну служби будівництва, багатий вибір декоративних фактур та колірної гами для фінішного покриття.

Обов'язкове дотримання технології системи дозволить збільшити термін служби вашого будинку.

Категория: Материалы для ремонта и строительства | Добавил: biuro (25-Січ-2023)
Просмотров: 31330 | Теги: оздоблення, зовнішня, стіна, будинок | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar