Главная » Статьи » Материалы для ремонта и строительства

Підвісні стелі: в чому секрет популярності

підвісна стеля Стеля – це досить значний елемент інтер'єру. А особливу елегантність Вашому будинку зможе надати красиво оформлене оздоблення. Сучасні стелі дають можливість не тільки впоратися з багатьма проблемами, але й заощадити на оплаті електроенергії. Для обробки стелі можуть використовуватися різні матеріали: камінь, тканина, фарба, пластик, метал, дерево та ін. Стелі бувають:

  • підвісні;
  • рейкові;
  • натяжні;
  • клейові;
  • підшивні;
  • фарбовані.

Досить широким попитом зараз користується гіпсокартонна підвісна стеля зі сталевим каркасом. Вона забезпечує хорошу звукоізоляцію та допомагає зберігати тепло, проте після встановлення потребує додаткових обробок, які виконуються з вінілових полімерів.

Монтаж натяжної стелі досить складний, оскільки потребує спеціального обладнання та професійних навичок. Поверхня натяжної стелі має досить високу якість та забезпечує пожежну безпеку.

Підвісна стеля може стати гідною прикрасою будь-якої квартири. Під цією стелею легко і непомітно ховаються лінії комунікацій, а це виглядає як справжній витвір мистецтва. Ще більшу вишуканість та різноманітність можна отримати шляхом встановлення підсвічування.

Різновидів конструкцій підвісної стелі існує безліч, а, отже, є з чого вибрати покриття на свій смак, що підходить під інтер'єр будинку.

Натяжна стеля із гіпсокартону

Зараз застосування гіпсокартону набуло великої популярності не тільки серед професійних будівельників, але і всіх, хто бажає легко і швидко зробити свою стелю ідеальною. Лист гіпсокартону (ГКЛ) - пресований гіпс, обклеєний з обох сторін картоном. Якщо ви вибираєте листи ГКЛ для використання їх у ванній кімнаті або кухні, необхідно застосовувати спеціальні листи, стійкі до впливу вологи.

Гіпсокартон виготовляють із екологічно чистих матеріалів, а також додатково обробляють складом, що захищає від появи грибка. Тому цей матеріал не викликає алергії у мешканців квартири. Його використання допускається навіть у дитячих кімнатах. Крім того, він має відмінні тепло та звукоізоляційні властивості.

підвісна стеля

За допомогою ГКЛ можна легко вирівняти стелю, або ж створити складнішу конструкцію, таку як багаторівнева стеля з багатогранними фігурами різного радіусу. Таку стелю можна створити самостійно, для цього необхідно вивчити принципи кріплення та правильно розрахувати необхідні кріпильні деталі.

Для каркасу можна використовувати дерев'яний брус або користуватися особливими залізними профілями. Після закінчення робіт з монтажу, виконується закладання швів за допомогою армованої серп'янки та шпаклівки листів ГКЛ. Завершальний етап – це нанесення покриття водоемульсійної фарби будь-якого кольору на вибір, але найчастіше - білого.

Категория: Материалы для ремонта и строительства | Добавил: biuro (16-Жов-2022)
Просмотров: 32060 | Теги: підвісна, стеля | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar