Главная » Статьи » Оборудование и техника для ремонта и строительства

Порада, що вибрати: газонокосарка чи тример садовий

Порада, що вибрати: газонокосарка чи тример садовий

Всі власники заповітних дачних соток мріють про прекрасний газон. Адже, як встановили американські психологи, запах скошеної трави є одним з найприємніших запахів для сприйняття людини. Саме тому, багато хто мріє про прекрасний доглянутий газон у красивому лузі, який час від часу пахнув би запахом свіжоскошеної трави. Саме для цього вам і знадобиться газонокосарка або тример садовий. Для того, щоб зробити правильний вибір, слід зважити всі переваги і недоліки обох варіантів рішення.

Тримери, в залежності від типу двигунів, діляться на два види - електричні коси (електричні тримери) і бензинові мотокоси (бензинові тримери). Слід враховувати, що електричні тримери призначені для скошування трави волосінням, а не сталевим ножами, як в газонокосарці. Такі тримери відрізняються зручністю і легкістю в управлінні і призначені для всіх дачників, які хочуть відпочити від шуму і вихлопних газів. Завдяки тому, що мотор розташований у верхній частині електричного тримера, з його допомогою можна косити навіть вологу траву. А за допомогою різних насадок такий тример легко перетворюється в культиватор, кущоріз, сучкоріз або снігоприбирач.

Бензиновий тример може бути укомплектований тримірною головкою з волосінню, або сталевим ножем. Призначений для зрізання трави у важкодоступних місцях і поруч з парканами. Зрізає траву будь-якої жорсткості до високого ступеня жорсткості на середніх і великих ділянках. Його також, як і електричний тример, за допомогою додаткових елементів легко можна перетворити в аналогічні механізми, і використовувати протягом усього року. Це свого роду газонокосарка ручна.

Газонокосарки, також як і тримери, діляться на електричні та бензинові, але є і третій тип - механічні. Перший варіант найбільш екологічно чистий, тому що не вимагає для роботи ні бензину, ні масла. Тому він спрощує експлуатацію під час роботи і не забруднює навколишнє середовище. Цей різновид газонокосарок може бути як самохідним, так і не самохідним. Вона більше підходь для стрижки трави на невеликих ділянках. А ось бензинова косарка, навпаки, створена для роботи на великих площах. При цьому бензинова газонокосарка може бути оснащена мульчуючим ножем. Завдяки цьому ножу, скошена трава тут же подрібнюється кілька разів і падає на газон, удобрює його і при цьому не псує його зовнішній вигляд. Однак найпоширенішою серед дачників газонокосаркою, є механічна. Вона призначена для роботи на маленьких площах, проста в управлінні і має невелику вартість.

Категория: Оборудование и техника для ремонта и строительства | Добавил: biuro (21-Лип-2019)
Просмотров: 33920 | Теги: Садовий, тример, порада, Вибір, газонокосарка | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar