Главная » Статьи » Статьи

Будівництво: будує та проектує один підрядник

Сьогодні існує безліч компаній, які надають будівельні та проектні послуги. Проте дуже мало компаній, які водночас надають як проектні, так і будівельні послуги. Але це дуже важливо, коли проектуванням та будівництвом займається один підрядник, оскільки такий підхід дозволяє покласти повну відповідальність за кінцевий результат на одного підрядника.

Робота на одному об'єкті кількох підрядників досить часто призводить до появи спірних ситуацій через зриви термінів виконання або через неякісне виконання робіт. У такій ситуації доводиться визначати, який із підрядників винен у разі неякісно виконаних робіт. Коли проектуванням і реалізацією проекту займається один підрядник, таких ситуацій немає, оскільки всю відповідальність несе він - один підрядник.

Проектування складів, проектування промислових об'єктів, проектування громадських будівель та проектування інших будівель складається з безлічі різноманітної проектної документації, яка детально описує технологію та етапи зведення будівлі/споруди. При складанні такої документації є певні проміжні етапи, які узгодженні документацією. Іноді досить багато часу йде на погодження та внесення змін до проектної документації. Однак, коли проектуванням та будівництвом займається один підрядник, то, як правило, таких ситуацій не виникає, оскільки два відділи працюють спільно над розробкою проекту та усувають усі можливі неточності ще на початкових стадіях розробки робочої документації. Також такий підхід дозволяє зменшити термін виконання проекту, що у свою чергу зменшить терміни реалізації проекту.

Як показує практика, коли проектними та будівельними роботами займається одна компанія, то якість виконаних робіт набагато вища, ніж при замовленні робіт у різних підрядників. Звичайно, підрядник може залучити сторонні організації для реалізації певних видів робіт, проте перевіряти, координувати та відповідати за кінцевий результат все одно буде один підрядник. Крім того, при комплексному замовленні в одного підрядника можна розраховувати на певні знижки за великий обсяг замовлених робіт.

Як бачите, замовивши проектні та будівельні роботи в одного підрядника, Ви зможете заощадити не тільки гроші та час, але й бути впевненими за якість робіт та своєчасну здачу проекту.

Категория: Статьи | Добавил: biuro (28-Січ-2023)
Просмотров: 31430 | Теги: підрядник, будівництво, Проект | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar