Главная » Статьи » Статьи

Пластикові вікна Саламандер - німецька якість

пластикове вікно Пластикові вікна Salamander виробляють у Німеччині із сировини високої якості за сучасними технологіями в галузі полімерної хімії. Відмінною особливістю таких вікон є ідеально рівна біла поверхня, яка не змінюється після часу, не жовтіє і не покривається сірими плямами. Крім того, вона не вбирає бруд, внаслідок чого вікна добре миються за допомогою звичайних миючих засобів та не доставляють жодних турбот їхнім власникам.

Після придбання таких вікон багато людей зауважують появу в квартирі домашнього тепла та затишку і, що важливо - довгоочікуваної тиші. Причому навіть у тих районах міста, де існує високий рівень шуму, наприклад, поряд із перехрестям та світлофором чи жвавою автомагістраллю.

Найбільші звукоізоляційні властивості мають вікна Salamander 3D, в яких ретельно опрацьована герметичність всіх швів, а також забезпечена їхня рівномірна щільність і примикання один до одного. Головне, про що подбали виробники вікон Саламандер, щоб у вікнах не було жодної щілинки, яка пропускала б звук чи тепло. Особливий ефект звукоізоляції досягається в тому випадку, якщо в якості першого скла поставлено триплекс.

Широкі повітряні камери всередині цього профілю забезпечують хорошу теплоізоляцію, що призводить до підвищення температури в кімнаті на кілька градусів і, відповідно, економії на опаленні.

Конструкція вікон дозволяє легко видаляти воду з фальця, тому вона за жодних умов, навіть під час сильного дощу, не може потрапити під штапик. Вікна не пітніють, і вода не тече на підвіконня під час випадання опадів. Спеціальні випробування на міцність показали, що всі зразки вікон Саламандера витримали вплив ударів при температурі -30 градусів.

Ці вікна пропускають набагато більше світла, ніж інші, тому що мають тонку раму, а отже, велику поверхню скління, що дозволяє сонячному світлу безперешкодно надходити в приміщення.

пластикове вікно

Виробники вікон подбали також про безпеку та надійність конструкцій, використовуючи замкнуту систему армування та обробку металевих деталей спеціальним засобом проти корозії. Особливо підійдуть вікна тим покупцям, які втомилися від сірих напівзгнилих вікон, які до того ж потрібно фарбувати щороку, щоб вони мали нормальний вигляд, а ще заклеювати під час настання холодів. Відгуки на вікна Саламандер показують, що розчарування у покупці не буде.

Категория: Статьи | Добавил: biuro (01-Вер-2022)
Просмотров: 31940 | Теги: пластикове, вікно, саламандер | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar