Главная » 2019 » Березень » 31 » Ефектне оформлення інтер'єру за допомогою керамічної плитки
13:13
Ефектне оформлення інтер'єру за допомогою керамічної плитки

оформлення інтер'єру за допомогою керамічної плитки

Ефектне оформлення інтер'єру за допомогою керамічної плитки

Дана стаття допоможе відповісти на питання людей про те, яким чином можна зробити свій інтер'єр за допомогою керамічної плитки не таким, як у всіх.

Акцент в кімнаті

Якщо власники будинку не є шанувальниками великої кількості яскравих кольорів, які знаходять відображення в інтер'єрі, то варіант з акцентом в області робочої зони, на яку більшою мірою регулярно спрямована увага домочадців, за допомогою використання оригінальних рішень керамічної плитки стане для них оптимальним.

Градієнт в приміщенні

Чудово буде виглядати керамічна плитка, оформлена у вигляді градієнта, плавного переходу одного кольору до іншого, близького за відтінком до попереднього.

Імітація килимового покриття

Іноді люди можуть відмовлятися від ідеї прикрасити свій будинок килимовим покриттям не через те, що вважають цей елемент інтер'єру застарілим, а в силу наявності у будь-якого члена сім'ї алергічних реакцій. Але втілити мрію про включення в свій інтер'єр килимового покриття можна і в цьому випадку. Досить розташувати керамічну плитку на підлозі при укладанні таким чином, щоб вона нагадувала за формою килим.

Фантастичний сюжет

За допомогою керамічної плитки двох різних кольорів можна створити певний "портал" в іншу реальність на підлозі або на стінах. Зрозуміло, цей варіант підійде не всім. Але винахідливим особистостям з багатою фантазією він однозначно припаде до душі.

Фігури

Імпровізовані з використанням керамічної плитки фігури, які знайомі всім зі сторінок шкільних підручників з геометрії, допоможуть зробити інтер'єр будь-якого приміщення набагато цікавішим і привабливішим.

Композиції

Відмінно прикрасити центральну стіну в приміщенні можна за допомогою керамічної плитки, якщо підійти до оформлення ретельно, вибудовуючи тим самим композицію з елементів одного і того ж кольору, але по-різному обіграти його.

Різноманітність в єднанні

Вишукано буде виглядати керамічна плитка на стіні, якщо використовувати всі доступні господарям рішення в їх оформленні, пропоновані з боку магазину, що спеціалізується на товарі, якому вони віддали перевагу для придбання керамічної плитки.

Категория: Дизайн | Просмотров: 4181 | Добавил: biuro | Теги: дизайн, керамічна плитка, RSD, поради, плитка | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar